1,084
edits
Technician (talk | contribs) (→IRC) |
Technician (talk | contribs) (→Hosts) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 30: | Line 30: | ||
|85.214.101.34 || smtp.feministwiki.org || smtp || SMTP || 25, 465, 587 | |85.214.101.34 || smtp.feministwiki.org || smtp || SMTP || 25, 465, 587 | ||
|- | |- | ||
|85.214.101.34 || xmpp.feministwiki.org || xmpp || XMPP || 5222, 5269, | |85.214.101.34 || xmpp.feministwiki.org || xmpp || XMPP || 5222, 5223, 5269, 5270, 5443, 7777 | ||
|- | |- | ||
|85.214.101.34 || irc.feministwiki.org || irc || IRC || 6697 | |85.214.101.34 || irc.feministwiki.org || irc || IRC || 6697 | ||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|SRV || _xmpp-server || _tcp || @ || xmpp.feministwiki.org || 5269 | |SRV || _xmpp-server || _tcp || @ || xmpp.feministwiki.org || 5269 | ||
|- | |||
|SRV || _xmpps-client || _tcp || @ || xmpp.feministwiki.org || 5223 | |||
|- | |||
|SRV || _xmpps-server || _tcp || @ || xmpp.feministwiki.org || 5270 | |||
|} | |} | ||